O mnie

O mnie

 

Witaj w moim kryminalnym królestwie. Nazywam się Marta i nie myśl sobie, że urodziłam się z książką w ręku. Moje początki nie były wcale lekkie. Mój zapał do czytania był systematycznie hamowany lekturami szkolnymi, które niejednokrotnie powodowały, że czytanie zamiast być przyjemnością, było czystym koszmarem. To doświadczenie spowodowało, że na książki patrzyłam tylko przez pryzmat udręki. Dopiero po latach, gdy miałam wpływ na dobór literatury, okazało się, że czytanie może być niesamowitą i niepowtarzalną rozrywką.

Czytam zawsze i wszędzie, głównie Kryminały, Thrillery i jak zapewne większość kobiet Romanse. Niemniej nie zamykam się tylko na te gatunki. Lubię czasami sięgnąć po książki o zupełnie odmiennej tematyce jak: Fantasy, New Adult czy Literaturę Współczesną.

 

Kryminalnakuchnia blog

 

Moją przygodę z recenzowaniem książek zaczęłam na portalu www.lubimyczytać.pl . Nie dość, że  stawiałam tam pierwsze kroki, to przede wszystkim poznałam kapitalnych ludzi, dzięki którym jestem tutaj z Wami. To właśnie oni dali mi ogrom wsparcia i utwierdzali w przekonaniu, że to co robię jest wyjątkowe i zasługuję na szerszą atencje. Prywatnie, matka, żona gospodyni domowa, kobieta o tysiącu twarzach. Miłośniczka zdrowej roślinnej kuchni i wszelakich sportów – niekoniecznie ekstremalnych.

Moje konto na LC możesz znaleźć tutaj

 

Wszystkie materiały, znajdujące się na  blogu www.kryminalnakuchnia.com są mojego autorstwa. Jeśli chcesz coś skopiować najpierw zapytaj.

 

Napisz do mnie!