Recenzje/ Romans / Erotyk

Friend Zoned Belle Aurora 5/5 (1)

Friend Zoned Belle Aurora pdf

Friend Zoned Belle Aurora

 

Friend Zoned Belle Aurora pdf


Autor:
 Belle Aurora

Tytuł: “Friend Zoned”

Seria: Friend Zoned (tom 1)

Wydawnictwo:  NieZwykłe

Data wydania: 25.11.2018

Stron: 399

 

 

 

 Myślę, że następnym razem, gdy zobaczę twoją żonę, rzucę butem w jej głowę.
– Eee, co?
– Przepraszam. To było niegrzeczne. Następnym razem gdy zobaczę twoją żonę rzucę czymś miękkim w jej głowę.

 

Opis książki

 

Nikolai Leokov nigdy nie sądził, że zakocha się w jedynej dziewczynie, z którą kiedykolwiek się zaprzyjaźnił.

Valentina Tomic ma problem z zaangażowaniem po tym, jak została okrutnie zdradzona. Kiedy Tina postanawia, że wywoła uśmiech na twarzy posępnego Nika, nie przypuszcza, że zaprzyjaźni się z twardzielem. Nik jeszcze nigdy nie spotkał kobiety, która byłaby wobec niego tak czuła i jednocześnie nie oczekiwała niczego w zamian. Nik i Tina zapraszają was serdecznie do przeczytania Friend-zoned. Pełnej humoru historii o przyjaźni i miłości.

 

Moja recenzja

 

 

 

Pamiętam doskonale, jak kilka lat temu, natknęłam się na jedną z książek australijskiej pisarki Belle Aurora. Po lekturze, tak długo zbierałam przysłowiową „szczękę z podłogi”, że zaczęłam przeczesywać Internet w wzdłuż i wszerz, w poszukiwaniu innych utworów autorki. Od tamtej pory minęło sporo czasu, a mi udało się przeczytać większość wydawanych przez nią książek. Mimo, że poziom ich jest różny, mogę śmiało powiedzieć, że pisarka jest mistrzynią mieszania gatunków i potrafi zaskoczyć czytelnika, do tego stopnia, że aż oczy z orbit wychodzą.

Na polskim rynku Aurora właśnie zadebiutowała, pierwszą częścią trylogii Friend Zoned o tym samym tytule. „Friend Zoned”, jak sama nazwa wskazuję, to strefa przyjaźni. W praktyce oznacza to nic innego jak to, że jedno z partnerów jest szaleńczo zakochane w drugim, a to drugie nie chce wychodzić ze swojej strefy komfortu, kurczowo zapierając się rękoma i nogami przed dopadającym go uczuciem.

„Friend Zoned” zatem porusza się w tematyce uczuć, które niejednokrotnie przybierają różne postacie. Kto by przypuszczał, że cukierek może być początkiem czegoś naprawdę wspaniałego i pięknego, bo tak właśnie zaczyna się ta powieść.

„Friend Zoned” to historia Tiny Tomic bardzo skromnej, przyjacielskiej, a za razem szalonej dziewczyny, która postawiła wszystko na jedną kartę i przeniosła swoje życie do Nowego Yorku.  Wszystko idzie w dobrym kierunku, do momentu, kiedy demony przeszłości dają się we znaki.  Bolesne doświadczenia z przeszłości niestety nie dają o sobie zapomnieć. Całe szczęście bohaterka wykreowana przez Belle Aurore jest nad wyraz zabawna, pomysłowa.  Co najważniejsze potrafi zarażać optymizmem wszystkich dookoła. Nawet takiego dziwoląga jakim pozornie jest Niki Leokov, właściciela jednego z najbardziej prestiżowych nocnych klubów w  Big Apple. Czy ludzie którzy noszą w sobie piętno bólu i cierpienia są w stanie zbudować coś trwałego, pięknego? Czy strefa „Friend Zoned”,  pomoże im w budowaniu trwałej relacji, opartej na zaufaniu?

Jeśli chcecie się dowiedzieć jak „dyskretnie” wyrywa się faceta na lizaka w kształcie ust, być świadkami tysiąca pomyłek i wzruszać się i płakać ze śmiechu przynajmniej kilka razy na godzinę, to zdecydowanie „Friend Zoned” będzie dla Was idealną książką. Ta miła, ciepła i bardzo optymistyczna lektura, rozweseli popołudnie niejednego ponuraka, a cierpiącego na chandrę postawi w sekundę do pionu.

 

 

 

Moja ocena 7/10

 

Książkę możesz kupić tutaj 

 

 

Zostaw swoją ocenę

Zainteresują Cię również

Brak Komentarzy

Skomentuj