Horror / Thriller/ Recenzje/ Romans / Erotyk

Echo E.K. Blair 5/5 (1)

Echo E.K.Blair recenzja

Echo E.K. Blair

Echo E.K.Blair recenzja


Autor:
 E.K. Blair

Tytuł: “Echo”

Seria: Czarny lotos (tom 2)

Wydawnictwo:  NieZwykłe

Data wydania: 17.10.2018

Stron: 335

 

 

 

” Pragnę tylko tego, czego on z pewnością mi odmówi.”

 

Opis książki

 

Podobno najdłuższe zarejestrowane echo rozbrzmiewało siedemdziesiąt pięć sekund, ale zapewniam cię, że tym razem potrwa to o wiele dłużej. Ogłuszający huk stłumił wszystkie dźwięki i pogrążył otaczający mnie świat w ciszy, pozwalając, by echo zniszczeń przetrwało znacznie, dłużej niż było to zamierzone.

To echo będzie podążać za mną wszędzie, niszcząc mnie… i niszcząc ciebie.

Chcesz odpowiedzi?

Ja też.

 

Moja recenzja

 

E.K. Blair Echo recenzja

Gdy tylko zaczęłam czytać „Bang”, amerykańskiej autorki E.K.Blair, wiedziałam, że to będzie miłość od pierwszego rozdziału. Ten styl, ta historia, ci bohaterowie, wszystko napiętnowane emocjami do granic wytrzymałości, by finalnie zostawić mnie w rozsypce i totalnym zawieszeniu. Dlatego też z napięciem, wyczekiwałam kolejnej odsłony serii Czarny Lotos. Czy „Echo” wspięło się na wyżyny i zdobyło moje serce jak jej poprzedniczka? Tego dowiecie się w dalszej części recenzji.

„Echo” rozpoczyna się leniwie i bardzo nostalgicznie. Do głównej bohaterki Elizabeth Archer, powoli dociera, że przez swój szatański plan zemsty, straciła nie tylko znienawidzonego męża, ale również brata i miłość swojego życia Declana McKinnona. Miałam ochotę rzucić książkę w kąt, bo to nie było to, czego oczekiwałam. Byłam wściekła, że Wydawnictwo kazało mi tyle czekać na kolejny tom, aż tu nagle BANG! No i zaczęła się na nowo jazda bez trzymanki!

Mimo iż „Echo” jest skrajnie różne od pierwszego tomu, to nie oznacza wcale, że jest gorsze. E.K. Blair zadbała aby poziom adrenaliny był na równie wysokim poziomie, co w poprzedniej części. Uwierzcie, że emocji i zaskakujących zwrotów akcji w tej książce nie brakuje.

„Echo” zdecydowanie należały do Elizabeth Archer. Autorka zabiera czytelników w głąb umysłu bohaterki. Pozwala poznać motywy kierujące jej okrutnym działaniem. Ale czy istnieje jakiekolwiek usprawiedliwienie, aby pozbawić życia kogokolwiek? Czy wypaczona psychika Elizabeth pozwoli jej żyć z piętnem zabójstwa? Przekonajcie się sami.

Sięgając po „Echo” oczekiwałam mega emocji, ciekawej fabuły i ostrej jak żyleta, bezwzględnej bohaterki. Wszystko to otrzymałam, poza jednym małym szczegółem. Elizabeth doprowadzała mnie do szału. Miałam ochotę przywalić jej w głowę i krzyczeć, żeby w końcu się ogarnęła, bo z mojej twardej i bezwzględnej Niny, został tylko obraz nędzy i rozpaczy.

Mimo to, „Echo” to jedna z tych książek, od której nie można się oderwać, a czekanie na kontynuację już wydaje się istną katorgą. Autorka, również i tym razem dała nam pstryczka w nos, zostawiając nas na finale ze spodniami spuszczonymi do kolan.

 

 

Moja ocena 7/10

 

Książkę możesz kupić tutaj

 

 

Zostaw swoją ocenę

Zainteresują Cię również

Brak Komentarzy

Skomentuj